Majte otvorené oči, ale vnímajte s otvoreným srdcom.

Nepotrebujete mať fotoaparát po ruke, stačí mať len vždy správne otvorené oči a srdce. Buďte čo najviac prítomní a vedome pozorujte bežný život a všetko dianie a obrazy okolo seba, ktoré Vám život ponúka.

Buďte proste vždy TERAZ a TU.

Život Vám v každej chvíli premieta a vysiela k Vám úžasné obrazy, scenérie a scény, potrebné pre Vás, ktoré stačí cez Vaše oči len nafotiť a oni sa Vám uložia hlboko do podvedomia a budú ešte dlho vyživovať Vaše srdce a dušu.

Tieto nádherné obrazy a scény Vám budú spôsobovať pocity radosti a spokojnosti, z ktorých budete ešte dlho čerpať pozitívnu energiu a vyžarovať ju tiež do svojho okolia.

Snažte sa vnímať a nacíťovať len krásu, všetko pozitívne a pre Vás prospešné a užitočné. To ostatné len pozorujte. Len tak bez výrazných emócií, len ako diváci.

Majte otvorené oči, vnímajte a nacíťujte krásu hlavne srdcom s emóciou radosti a lásky. Vtedy to, čo vidíte vyryje stopu do Vašej duše a Vy si to tam kedykoľvek nájdete. Možno aj po dobu niekoľkých životov.

To je zákon  prijímania a dávania. Keď prijímate pozitívne, tak aj dávate pozitívne a samozrejme následne pozitívne aj dostávate.  Dôležité je naučiť sa prijímať, ale aj dávať. Ak sa to naučíte, zvládli ste dôležitú úlohu, dôležitý vesmírny zákon a stávate sa majstrom, pre ktorého sa odomkli jedny dvere a druhé sú nachystané.

Tak do nich  vstúpte 🙂 !

Váš

Laco

Ladislav Fabian – Vedomý muž

Komentáre